Additional information
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 12.5 × 11.3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | LBP6200D/LBP6230DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2100 pages |
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 12.5 × 11.3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | LBP6200D/LBP6230DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2100 pages |
Reviews
There are no reviews yet.