Additional information
| Weight | 2.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 26 × 16.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon LBP6750dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12500 pages |
| Weight | 2.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 26 × 16.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon LBP6750dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.