Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 7 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | DELL |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 480 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | 6 Gbit/s transfer rate |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |










