Additional information
| Weight | 0.91 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5064 × 10.2108 × 14.5034 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | E34X, Lexmark E33X |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
433.02лв. / 221.40€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.91 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5064 × 10.2108 × 14.5034 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | E34X, Lexmark E33X |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.