Additional information
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | CITIZEN |
| Съвместимост | Citizen CL-S6621, CL-S6621XL |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 170 x 244 mm |
| Дължина на лентата, m | 280 labels/roll |
620.84лв. / 317.43€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | CITIZEN |
| Съвместимост | Citizen CL-S6621, CL-S6621XL |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 170 x 244 mm |
| Дължина на лентата, m | 280 labels/roll |