Additional information
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB/PS2 |
| Резолюция, dpi | 1200 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 9 |
| Програмируеми бутони | Programmable buttons to adapt to the way you work |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 88 x 52 x 30 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 71 g |
| Други | Both right and left-handed usage, Compact and portable, Ideal for daily use, Unique soft-touch finish offers the ultimate in all-day comfort |



























Reviews
There are no reviews yet.