Additional information
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 58 × 57 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Достъпни функции | Copy, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 27 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 27 |
| Принтер резолюция | 600×600 |
| Скенер, тип | ADF, Color; Platen |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | FTP: TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Searchable PDF; Scan to Cloud: TIFF/JPEG/PDF/PNG, PC, Scan to E-mail, USB memory key |
| Копир скорост черно, копия/мин | 27 |
| Копир скорост цветно, копия/мин | 27 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | Up to 999 copies |
| Мащабиране | 25-400% in 1% increments |
| Факс, тип | – |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | – |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed |
| Мрежа | 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T |
| Безжична мрежа | Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection |
| Памет, MB | 1024 MB (1 GB) |
| Медия, тип | Colour paper, Envelope, Glossy Paper, Heavy Paper, Label, Plain paper, Post card, Recycled paper, Thin Paper |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Cassette (standard and optional): 60 to 163 g/m2 (Up to 200 g/m2 with Glossy paper), Multi-purpose tray: 60 to 176 g/m2 (Up to 200 g/m2 with Glossy paper); ADF: 50 to 105 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 250-sheet cassette + 50-sheet multi-purpose tray; Option: 550-sheet cassette |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150-sheet |
| ADF | 50-sheet ADF |
| Двустранен печат | yes |
| Консумативи | Cartridge 055 Black (2 300 pages), Cartridge 055 Cyan/Magenta/Yellow (2 100 pages for each color); Cartridge 055H Black (7 600 pages), Cartridge 055H Cyan/Magenta/Yellow (5 900 pages for each color) |
| Натоварване, стр./месец | 50000 |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X; Linux, Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Dimensions with trays: 471 x 469 x 460; Installation Space: 671 x 1 312x 966 |
| Цвят | White-Black |
| Други | 12.7 cm LCD Colour Touch Screen; Software and printer management; Secure Print; Print from USB memory key (JPEG/TIFF/PDF); Google Cloud Print Ready; iOS: AirPrint, Canon PRINT Business app; Android; Mopria; Application Library |


























Reviews
There are no reviews yet.