Additional information
| Weight | 12.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 48 × 26.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Достъпни функции | Cloud Link, Copy, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 33 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 22 |
| Принтер резолюция | 4800×1200 |
| Скенер, тип | ADF and CIS colour scanner, Flatbed |
| Скенер резолюция | 1200×2400 |
| Дълбочина на цвета при сканиране | RGB each 16bit/8bit |
| Нива на сивота | 16 bit / 8 bit |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Flatbed: A4, LGL, LTR, LTR (216x297mm); ADF: A4 |
| Копир скорост черно, копия/мин | 16 |
| Копир скорост цветно, копия/мин | 16 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | Up to 99 copies (max.) |
| Мащабиране | 25 – 400% (in 1% increments); Fit to page: A5 to A3, A4 to A3, A4 to A5, A4 to B5, A5 to A4, B5 to A4, B5 to B4 |
| Факс, тип | – |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | – |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | Hi-Speed USB (B Port), Memory Card Slot |
| Мрежа | 10/100Mbps (auto switchable) |
| Безжична мрежа | Apple Airprint, Mopria (Android), Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a, Wireless Direct; Bluetooth; PIXMA Cloud Link; Access Point Mode; Google Cloud Print |
| Медия, тип | Different types of paper – Plain/Photo/Art; Envelopes; Printable Discs, Magnetic Photo Paper (MG-101), Removable Photo Stickers (RP-101) |
| Медия, размер | A3 |
| Медия, g/m2 | Canon photo paper up to 300 g/m2, Front Cassette: Plain Paper: 64-105 g/m2, Rear Tray: Plain paper 64 – 105 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | DVD or Blu-Ray Disc, Front Cassette: Max. 100 sheets (plain paper), Multi-purpose Tray: Printable Nail Stickers (NL-101)/1 printable CD, Rear Tray: Max. 20 sheets (photo paper) / 100 sheets A4/ 50 sheets A3 (plain paper) |
| ADF | Up to 20 Sheets (1-sided) |
| Двустранен печат | A5, Auto Duplex Print (A4, B5, Letter – Plain Paper) |
| Консумативи | CLI-581BK, CLI-581C/M/Y; Optional XLand XXL Ink Cartridges, Standard – 5 individual ink tanks: PGI-580PGBK |
| Натоварване, стр./месец | n/a |
| Съвместими операционни системи | Android, macOS; Mobile Systems: iOS, Windows, Windows 10 Mobile |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 468 x 366 x 193 |
| Цвят | White |
| Други | 10.8cm LCD (TFT colour/Touch), 33 Languages Selectable, inc. Bulgarian |




























Reviews
There are no reviews yet.