Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 5.5 × 8.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon MP240, Canon MP480, MP250, MP260 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | For 350 Pages |
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 5.5 × 8.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon MP240, Canon MP480, MP250, MP260 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | For 350 Pages |
Reviews
There are no reviews yet.