Additional information
| Weight | 13.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74.42 × 31.5 × 57.4 cm |
| Производител | APPLE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 5120×2880 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.11685 x 0.11685 mm |
| Време за реакция, ms | 14 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 500 |
| Статичен контраст | 1100 |
| Динамичен контраст | 1100 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 5W |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | – |
| DVI | – |
| Display порт | – |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | 3 USB-C 3.0 |
| USB хъб | – |
| Наклон | yes |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 62.5 x 23.9 x 46.5 (57.4) |
| Цвят | Black |
| Други | Thunderbolt 3 |






























Reviews
There are no reviews yet.