Additional information
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76.2 × 83.8 × 96.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Натоварване, стр./месец | 300000 |
| Скорост, стр./мин. | 55 |
| Резолюция | 1200×1200 |
| Медия, тип | Card Stock, Envelopes, Labels, Plain paper, transparencies |
| Медия, размер | A3 |
| Медия, g/m2 | Standard Tray: 60 – 256 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard: Up to 1 150 sheets; Maximum: Up to 6 650 sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Standard: Up to 250 sheets; Maximum: Up to 3 500 sheets |
| Двустранен печат | Integrated Duplex |
| Памет, MB | Standard: 512 MB / Maximum: 2 560 MB; HD – Option Available |
| Интерфейс | Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), One Internal Card Slot, Two Rear USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified ports (Type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Безжична мрежа | Optional network ports: Internal MarkNet N8350 802.11b/g/n Wireless |
| Консумативи | 32 500-page Cartridge |
| Съвместими операционни системи | Linux, Mac OS X, Novell, Unix, Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 615 x 697 x 770 |
| Цвят | Grey-Black |
| Други | Lexmark e-Task 4.3-inch (10.9 cm) colour touch screen |























Reviews
There are no reviews yet.