Additional information
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11.2 × 22 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS MF6680dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11.2 × 22 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS MF6680dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.