Additional information
| Weight | 94.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 136.5 × 77 × 83 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Достъпни функции | Copy, Fax, Network), Print, Scan (Color |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 66 |
| Принтер резолюция | 1200×1200 |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with ADF; CCD Technology |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Максимален размер на сканираната област, mm | 215.9 x 355.6 mm |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | A-1b), Archival PDF (A-1a, FTP; File Formats: XPS, JPEG, JPG, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS), PDF, Scan Destinations: e-mail, Searchable PDF, Secure PDF, TIFF, USB Flash drive, USB or Network connected computer |
| Копир скорост черно, копия/мин | 66 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Мащабиране | 25 – 400 % |
| Факс, тип | V.34 Half-Duplex |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), One Internal Card Slot, Two Rear USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified ports (Type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Безжична мрежа | Marknet N8370 WiFi Option, Marknet N8372 WiFi Option, Optional network ports: MarkNet N8230 Fiber Ethernet Print Server |
| Памет, MB | Standard: 2048 MB / Maximum: 6144 MB; HD – Included in configuration |
| Медия, тип | Card Stock, Dual Web Labels, Envelopes, Integrated Labels, Paper Labels, Plain paper, transparencies |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 60 – 176 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard: 1200 pages; Maximum: 2 300 pages |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Standard: 550 pages; Maximum: 1 050 pages |
| ADF | 200-sheet Automatic Document Feeder, DADF (single pass Duplex) |
| Двустранен печат | Integrated Duplex |
| Консумативи | 7 500 -page Cartridge; 35 000 -page Extra High Yield Cartridge; 15 000 -page Black High Yield Cartridge; 55 000 -page Ultra High Yield Cartridge |
| Натоварване, стр./месец | 350000 |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X; Windows; Linux; UNIX |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 686 x 693 x 1151 |
| Цвят | Grey-Black |
| Други | Lexmark e-Task 10-inch (25 cm) class colour touch screen |
























Reviews
There are no reviews yet.