Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.4 × 12.8 × 7.1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Смартфони |
| Размер на екрана, inch | 6" |
| Наклон | Tilt mechanism |
| Ротация | 360° |
| Цвят | Black |
















