Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.4 × 12.8 × 7.1 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Таблети |
| Размер на екрана, inch | 7" – 11" |
| Наклон | Fully adjustable for the perfect viewing angle |
| Въртене | – |
| Ротация | For both horizontal and vertical use |
| Регулируема дължина | – |
| Цвят | Black |
| Други | Weight: 155g |



















Reviews
There are no reviews yet.