Additional information
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 83 × 65 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | TRUST |
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Ширина на седалката | 52 cm |
| Дълбочина на седалката | 42 cm |
| Височина на облегалката | 83 cm |
| Регулируеми подлакътници | yes |
| Заключващ механизъм на облегалката | yes |
| Наклон | yes |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | – |
| Материал | PU leather |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 750 x 710 x 1340 mm |
| Тегло, kg | 18.9 kg |





















