Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 3 × 19.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 256 x 121 x 22 mm |
| Цвят | Silver |

















