Additional information
| Weight | 4.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58.6 × 12.7 × 46.2 cm |
| Производител | PHILIPS |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 24 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.206 x 0.206 mm |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 75 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/78 |
| Честота H/ V | 54 – 84 kHz /49 – 75 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | Display Port |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Стандарти | CB, CE marking, CU-EAC, EPA, FCC Class B |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 19.5 x 41.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |





























Reviews
There are no reviews yet.