Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 10.1 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | CANON PIXMA IX 7000, CANON PIXMA MX 7600 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Approx. 565 pages |
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 10.1 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | CANON PIXMA IX 7000, CANON PIXMA MX 7600 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Approx. 565 pages |
Reviews
There are no reviews yet.