Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 5 × 30 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 5 × 30 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |