Additional information
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 4800 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 9 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | RGB |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 86 x 124 x 42 mm |
| Цвят | Black |



























Reviews
There are no reviews yet.