Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12.8 × 5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 2200 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 74 x 113 x 41 mm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, g | 100 g |
| Други | even during long work days; The thumb rest has a rubber inlay that ensures a firm grip; 1x AA battery, For PC/Laptop; Formfactor: Standard; On/off button; Right-handed; Ergonomic design for comfortable use |





























Reviews
There are no reviews yet.