Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 19 × 8.1 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Make phone calls and use your voice assistant with the built-in microphone; Echo cancellation |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Buttons on earcup to control all important functions (Bluetooth, Play controls, voice assistant, volume control) |
| Време за работа на батерия | The Trust Zena uses a large battery that will last for up to 75 hours |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 – 20000 Hz; microphone: 150 – 4000 Hz |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | High-quality audio thanks to the 40mm drivers; Comfortable to wear: lightweight, soft leatherette on-ear pads and an adjustable headband; The foldable design makes it easy to store in your bag or backpack |

































Reviews
There are no reviews yet.