Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 20.8 × 10.3 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5mm, USB |
| Микрофон | Fold-away and flexible microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Adjust the volume and mute/unmute the microphone with the inline controls |
| Честотен обхват, Hz | Microphone: 100 Hz – 10000 Hz; audio: 20 Hz – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 112 dB |
| Импеданс, Ohm | 25 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 2.3m long braided cable made of a strong, durable material |
| Цвят | Black |
| Други | For Laptop/pc; Powerful sound thanks to the 50mm drivers; LED illuminated sides give this gaming headset a unique look; Compatible Software: Platforms Mac OS, Window |































Reviews
There are no reviews yet.