Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 3.5 × 12.8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Built-in dynamic microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | – |
| Време за работа на батерия | Playing time 18 hours; Max battery life – phone calls 5 hours; Max battery life – music 8 hours |
| Време за зареждане | 3 hours |
| Честотен обхват, Hz | microphone: 80 – 8000 Hz; audio: 20 – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 96 dB |
| Цвят | Green |
| Други |




































Reviews
There are no reviews yet.