Additional information
| Weight | 0.122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12.8 × 5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless/USB |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 77 x 118 x 46 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 99 g |
| Други | claw, finger: Non-reflective flat surface; Comfortable design, For PC/Laptop; Right-handed; Formfactor: Standard; Grip type: palm, reducing strain on your wrists to a minimum |































Reviews
There are no reviews yet.