Additional information
| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 12.8 × 4.7 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless/USB |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 81 x 120 x 43 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 106 g |
| Други | For PC/Laptop; Formfactor: Standard; On/off power switch; Right-handed; Ergonomic design provides hours of working comfort |


































Reviews
There are no reviews yet.