Additional information
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 83 × 65 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Регулиране на височина | 47 to 57 cm Adjustable seat height |
| Ширина на седалката | 59 cm |
| Дълбочина на седалката | 51 cm |
| Височина на облегалката | 85 cm |
| Регулируеми подлакътници | 4D Armrests with maximum adjustability |
| Заключващ механизъм на облегалката | Tilting seat with locking function at any angle |
| Наклон | 90 – 180° adjustable backrest; Adjustable sitting angle 90 – 115° |
| Люлеещ механизъм | – |
| Газов амортисьор | High-quality class 4 gas lift (60mm) for height adjustability |
| Ергономичен дизайн | Ergonomic design with high-density padding in seat and backrest |
| Регулируеми възглавници | Including removable lumbar and neck pillows |
| Подсветка | – |
| Материал | Seat: PU leather; Armrests padding: Plastic; Backrest padding: High density foam; Cushion padding: High density foam; Frame: Metal; Wheel base: Metal; Wheel type: Black nylon |
| Цвят | Black |



































Reviews
There are no reviews yet.