Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.4 × 16 × 12.4 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Високоговорител, тип | 2.0 Satellites, 4 Ohm |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 75 |
| Режими на звука | Stereo Sound, Bass |
| Контрол на звука | Easy-to-reach volume and bass control at the front |
| Микрофон | – |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type A |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 18 Watt RMS output (36 Watt peak power) |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 200 x 115 x 210 mm |
| Тегло, g | 962 g |
| Цвят | Black |































