Additional information
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 4.6 × 17 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Mouse & Mouse Pad |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Бутони | 6 Responsive buttons; Speed select button (800-1200-2400-3200 dpi) |
| Подсветка | LED illumination with 4 colour breathing effect |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Mouse pad: 220 x 300 mm, Mouse: 75 x 125 x 40 mm |
| Цвят | Green |
| Тегло, g | Mouse: 84 g, Total weight: 124 g |
| Други | High precision 3200 dpi sensor for accurate tracking; Ambidextrous Form Factor with textured sides for enhanced grip |
































Reviews
There are no reviews yet.