Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 4.8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 15000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 7 |
| Програмируеми бутони | Advanced software for programming buttons, macros and light effects |
| Подсветка | Adjustable, full RGB LED lighting with rainbow wave effect |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 67 x 130 x 43 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 105 g |
| Други | For PC/Laptop; On-board memory; Perfectly balanced lift-off distance (2mm); Adjustable USB report rate 125/250/500/1000Hz; Smooth, low-friction gliding pads; Game type FPS, MOBA, RPG; Acceleration 50 G; Tracking speed 250 ips., RTS |


























Reviews
There are no reviews yet.