Description
XXL подложка за мишка с RGB осветление и повърхност за прецизно и плавно управление
64.90лв. / 33.18€
Наличност: на път
XXL подложка за мишка с RGB осветление и повърхност за прецизно и плавно управление
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 14 × 14 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Материал | Material bottom: Rubber, Material topside: Polyester; Flexible design with comfortable fabric surface |
| Подсветка | adjustable without software, RGB LED illuminated edges |
| Портове | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 930 x 300 x 3 mm |
| Цвят | Black |
| Други | 1.8m braided cable; Optimised for all sensitivity settings and sensors; Supported sensor type Laser, optical |
Reviews
There are no reviews yet.