Additional information
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 23.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 4000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | Unique LED light design |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 69 x 129 x 42 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 94 g |
| Други | For PC, gaming console(PS4, laptop, RPG; LED illuminated top cover with 4 colour breathing effect; Ambidextrous form factor; Acceleration 10 G; Polling rate 500Hz; Tracking speed 48 ips., Xbox One); Game type – FPS |





























Reviews
There are no reviews yet.