Additional information
| Weight | 4.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56.5 × 15.3 × 43.4 cm |
| Производител | PHILIPS |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 21.5 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.248 x 0.248 mm |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 75 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 20000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Честота H/ V | 30–83 kHz /50–76 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 3 W x 2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | – |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5°~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Стандарти | EnergyStar 7.0, RoHS |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 49.0 x 19.0 x 38.5 |
| Цвят | Black/Silver |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |






























Reviews
There are no reviews yet.