Additional information
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 7.5 × 23 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, mAh | 10000 |
| Изходен ток, A | 2.1 |
| Интерфейс | 2 x USB port A, micro-USB |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 71 x 15 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 250 |
| Други | Auto-detects and charges devices at highest possible speed, Battery level indicator, Fast recharging when using a 2A USB charger, Flashlight function, Smart Protection System for safe and fast charging |































Reviews
There are no reviews yet.