Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 10.3 × 23.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Fold-away microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | In-line remote with volume control and microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | audio:20 – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 105 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 2.0 m |
| Цвят | Black/Red |
| Други | gaming consoles (Nintendo Switch, laptop, PC, PS4 Original, PS4 Pro, PS4 Slim, PS5, Smartphone, tablet, Xbox One, Xbox X and S); Soft and comfortable over-ear pads; Powerful sound; Adjustable headband; |





























Reviews
There are no reviews yet.