Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 17 × 5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 4000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 7 |
| Програмируеми бутони | Advanced software to program buttons, macros and lights |
| Подсветка | Customizable RGB lighting |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 72 x 130 x 42 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 151 g |
| Други | For PC/laptop; Smooth, low-friction metal gliding pads; Ambidextrous form factor; Game type – MMO, MOBA, RTS; On-board memory; Acceleration 20 G; Polling rate 125/250/500/1000Hz; Tracking speed 60 ips. |
































Reviews
There are no reviews yet.