Additional information
| Weight | 8.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 46 × 22 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Достъпни функции | Copy, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 29 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 15 |
| Принтер резолюция | 4800×1200 |
| Скенер, тип | CIS flatbed photo and document scanner |
| Скенер резолюция | 2400×4800 |
| Дълбочина на цвета при сканиране | RGB each 16 bit/8 bit |
| Нива на сивота | 16 bit / 8 bit |
| Копир скорост черно, копия/мин | 9 |
| Копир скорост цветно, копия/мин | 9 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | 99 copies max |
| Мащабиране | 25 – 400% (in 1% increments), A4 to A5 and A4 to B5, B5 to A4, Fit to page: A5 to A4 |
| Факс, тип | – |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | – |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | Hi-Speed USB (B Port) |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Bluetooth Low Energy (BLE), Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n |
| Медия, тип | Canon High Resolution Paper (HR-101N)/Pro Platinum (PT-101)/Plus Glossy II (PP-201)/Pro Luster (LU-101)/Plus Semi-gloss (SG-201)/"Everyday Use" (GP-501)/Matte (MP-101), Envelopes, Plain paper |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Canon photo paper up to 300 g/m2, Front Cassette: Plain Paper: 64-105 g/m2, Rear Tray: Plain paper 64 – 105 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Front Cassette: Max. 100 sheets (plain paper), Rear Tray: Max. 20 sheets (photo paper) or Max. 100 sheets (plain paper) |
| ADF | – |
| Двустранен печат | A5, Auto Duplex Print (A4, B5, Letter – Plain Paper) |
| Консумативи | 2 Ink Cartridges: PG-540 (Black), CL-541 (Colour); XL Ink Cartridges |
| Натоварване, стр./месец | n/a |
| Съвместими операционни системи | .NET Framework 4.5.2 or 4.6 is required; OS X 10.10.5~OS X 10.11, Android, macOS 10.12; Mobile Systems: iOS, Note: For Windows, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows 7 SP1, Windows 8.1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 425 x 315 x 147 |
| Цвят | White |
| Други | 6.2 cm LCD (TFT colour); 33 Languages Selectable, including Bulgarian |


























Reviews
There are no reviews yet.