Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 15.5 × 4.1 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | Asus, Compaq, Compatible with laptops that require 18-20 Volt and 90W power or less; For use with laptops from Acer, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Medion, MSI, Packard Bell and Samsung |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Combo |
| Тип конектор 2 | EU, Power plug |
| Мощност, W | Universal laptop charger with 90W output power |
| Дължина на кабела, cm | 120 cm Power cable, 180 cm Main cable |
| Цвят | Black |
| Други | Durable, reliable and energy efficient design; Smart Protection System for safe and fast charging; Weight: 427g; Product size: 54 x 117 x 32 mm |


























Reviews
There are no reviews yet.