Additional information
| Weight | 2.877 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 8 × 30 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkBook 14 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1235U 1.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 14 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Microphone 2x, Array, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6, 11ax 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Аудио портове | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USBC |
| Четец за карти | 1x Card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | FPR |
| Web камера, MP | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 323 x 218 x 17.9 mm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.4 |





















