Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 8 × 32 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | Thinkpad L |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1255U 3.50 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 64GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, Dual array microphone, far-field, Dolby Voice |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Intel AX201 11ax, 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4 |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR&FHD 1080p Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Nano security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.5 x 21.7 x 1.9 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.39 |
























