Additional information
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 16.3 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP852Cx |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 70 000 pages based on ISO/IEC 19752 |
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 16.3 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP852Cx |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 70 000 pages based on ISO/IEC 19752 |
Reviews
There are no reviews yet.