Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.1 × 6.5 × 6.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Материал | Optimized surface texture for optimal accuracy and smooth control; Anti-slip rubber bottom |
| Подсветка | – |
| Портове | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 450 x 400 x 3 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Works with all mouse sensitivities and sensors |
























Reviews
There are no reviews yet.