Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5.4 × 8.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PIXMA MP220/MP140/MP190/MP210/iP1900/iP1800/iP2600/iP2500/MP470 |
| Цвят | CMY |
| Обем, ml | 9 ml |
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5.4 × 8.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PIXMA MP220/MP140/MP190/MP210/iP1900/iP1800/iP2600/iP2500/MP470 |
| Цвят | CMY |
| Обем, ml | 9 ml |
Reviews
There are no reviews yet.