Additional information
| Weight | 0.757 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 10.8 × 23.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Adjustable microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | – |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Импеданс, Ohm | 36 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1m Cable for consoles, 1m Extension cable for PC/Laptop |
| Цвят | Black |
| Други | gaming console ( Xbox One, laptop, Nintendo Switch, PS4 Original, PS4 Pro, PS4 Slim, PS5, Smartphone, Soft and comfortable over-ear pads; Adjustable headband; For pc, tablet, Xbox X and S) |




























Reviews
There are no reviews yet.