Description
Новия ThinkBook хваща окото с изцяло алуминиев корпус, тънки рамки на дисплея и ярък екран. Подходящ за малкия и среден бизнес с висока производителност!
1,724.00лв. / 881.47€
Наличност: с поръчка
Новия ThinkBook хваща окото с изцяло алуминиев корпус, тънки рамки на дисплея и ярък екран. Подходящ за малкия и среден бизнес с висока производителност!
| Weight | 3.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.6 × 6.8 × 28.6 cm |
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Серия | ThinkBook 13 |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | 6 MB cache, Intel Core i5-10210U 1.60 GHz |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 13.3 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2 x 2W HARMAN branded speakers, Dolby Audio certified |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | WLAN ac |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Combo Mic/Audio |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | USB-C Dock |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.8 x 21.6 x 1.6 |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.32 |
Reviews
There are no reviews yet.