Additional information
| Weight | 0.801 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 12 × 21 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Flexible microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | On-earcap volume control and microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 112 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1m Cable for consoles, 1m Extension cable for PC/Laptop |
| Цвят | Camouflage |
| Други | Comfortable meshed ear pads for long and intense gaming sessions; Adjustable headband; High quality sound with deep bass; For pc, gaming console (PS4 Pro, laptop, Nintendo Switch, PS4 Original, PS4 Slim, PS5, Smartphone, tablet, Xbox One, Xbox X and S) |

































Reviews
There are no reviews yet.