Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3 × 7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA TS9150/TS6151/TS8152/TS6150/TS9155/TR7550/TS8151/TS8150/TS9150/TR8550 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 11.2ml |
| Други | Pigment black ink cartridge |















Reviews
There are no reviews yet.