Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Производител | EATON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Power |
| Тип конектор 1 | IEC |
| Тип конектор 2 | IEC |
| Дължина, m | 1.7 |
| Цвят | Black |
| Други | 10 A |
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Производител | EATON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Power |
| Тип конектор 1 | IEC |
| Тип конектор 2 | IEC |
| Дължина, m | 1.7 |
| Цвят | Black |
| Други | 10 A |
Reviews
There are no reviews yet.