Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2 × 9.7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA TS9155/TS9150/TS8150/TS8151/TS8152 |
| Цвят | Photo Blue |
| Обем, ml | 11.7ml |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2 × 9.7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA TS9155/TS9150/TS8150/TS8151/TS8152 |
| Цвят | Photo Blue |
| Обем, ml | 11.7ml |
Reviews
There are no reviews yet.